Hypotéka s 30% zľavou na spotrebiče Whirlpool

Volksbank je ďalšou bankou, ktorá svoj hypotekárny úver vylepšila zaujímavými benefitmi. Okrem peňazí potrebných na kúpu nového domu či bytu môžete vo Volksbank získať ročné poistenie nehnuteľnosti zadarmo, asistenčné služby od spoločnosti Victoria - Volksbanken Poisťovňa, a. s., 30% zľavu na domáce spotrebiče od spoločnosti Whirlpool Slovakia s predĺženou trojročnou zárukou a vedenie bežného účtu s programom služieb Active na 3 mesiace zadarmo. Ponuka platí pre žiadosti o hypotekárny úver podané do 31. mája 2010.

Hypotekárne úvery od Volksbank sú poskytované do výšky 100 % z hodnoty založenej nehnuteľnosti. Volksbank umožňuje realizovať mimoriadne splátky úveru bez poplatku do výšky 20 % zostatku úveru ročne, zrýchlené čerpanie úveru už po podaní návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, možnosť získať hypotéku aj bez dokladovania príjmu a možnosť získať hypotéku so štátnym príspevkom pre mladých. V súčasnosti poskytuje banka hypotéky s fixáciou úrokovej sadzby na 1, 2, 3, 5 a 10 rokov, v prípade hypoték pre mladých s fixáciou úroku na 1 alebo 5 rokov. Minimálna výška hypotéky je 3 319,39 €, jej maximálna splatnosť je 30 rokov.

Tip na porovnanieV ktorej banke je najvýhodnejšia hypotéka? Porovnajte si Volksbank s ostatnými bankami.

Doklady potrebné pre vybavenie hypotéky Volksbank:

17. 03. 2010 -

Prečítajte si aj: Nehnuteľnosti sú už drahšie ako pred krízou Ceny nehnuteľností poklesli, hypotéky s nízkym úrokom ostávajú Refinancovanie hypotéky 2019: Oplatí sa vám refinancovať hypotéku?

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2