Pôžička od ľudí ľuďom online

Úvery a pôžičky pre študentov

S pôžičkou od ľudí ľuďom cez internet môžete získať výhodnú pôžičku s nízkym úrokom a bez poplatku. Z procesu je vynechaná banka, vďaka čomu je pôžička od ľudí výhodnejšia a jednoduchšia na vybavenie.

Pôžička od ľudí online – Porovnanie

Vyberte si pôžičku od ľudí cez internet s nízkym úrokom

Vyberte parameter, ktorý chcete porovnať

Výška pôžičky Splatnosť Výhodnosť Pôžičku môžu získať
500 - 10 000 € 3 - 60
mesiacov
zamestnanci, SZČO, dôchodcovia PožiadaťPodrobnosti
50 - 2 000 € 3 - 24
mesiacov
zamestnanci, dôchodcovia PožiadaťPodrobnosti
300 - 700 € 6 - 24
mesiacov
zamestnanci, SZČO, dôchodcovia PožiadaťPodrobnosti
50 - 500 € 15 - 30
dní
zamestnanci, SZČO, dôchodcovia PožiadaťPodrobnosti
500 - 15 000 € 12 - 96
mesiacov
zamestnanci, SZČO, dôchodcovia PožiadaťPodrobnosti

Aktualizácia údajov: 29. 06. 2022 - Zdroj: banky a nebankové spoločnosti | Upozorniť na zmenu alebo chybu

Pozrite si ešte Pôžičky na všetko,
niektoré sú aj pre študentov!

Pôžičky na všetko 

Pôžička od ľudí online

Pôžička od ľudí, nazývaná tiež P2P pôžička, je typ pôžičky, ktorý funguje na princípe crowdfundingu. V zahraničí sú pôžičky od ľudí ľuďom bežne využívané. Na Slovensku sa začali ponúkať iba pred niekoľkými rokmi a tešia sa stále väčšej popularite. Pôžička od ľudí predstavuje priame spojenie medzi investorom, teda tým, ktorý peniaze požičiava a klientom, ktorý peniaze prijíma. Z procesu vybavenia pôžičky je vynechaná banka, vďaka čomu môže klient ušetriť na poplatkoch.

Ako môžem použiť peniaze z pôžičky od ľudí?

Pôžička od ľudí ľuďom vám umožní financovať čokoľvek. Tento typ pôžičky je bezúčelový, čo znamená, že investorom nemusíte dokladovať, ako ste peniaze použili. Môžete si za ne opraviť alebo kúpiť nové auto, rekonštruovať bývanie, nakúpiť nové zariadenie do domácnosti alebo zobrať rodinu na dovolenku. Je na vás, ako pôžičku od ľudí online využijete.

Tip: Pôžička od ľudí nevyžaduje kontakt s bankou, vďaka čomu môžete ušetriť na poplatkoch.

Pôžička od ľudí online Foto: Pexels

Výhody pôžičky od ľudí online

Aj keď P2P pôžičky, teda pôžičky pre ľudí, sú na Slovensku v ponuke iba niekoľko rokov, ich popularita stúpa. Klienti si na pôžičkách pre ľudí pochvaľujú predovšetkým rýchlosť vybavenia, jednoduchosť, nízky úrok na pôžičke, výhodné podmienky splácania a osobný prístup.

Práve osobný prístup je jednou z najväčších výhod pôžičiek od ľudí. Pri vybavovaní pôžičky od ľudí je z procesu vynechaná banka, vďaka čomu je proces rýchlejší, jednoduchší, nemusíte vypĺňať množstvo papierovačiek a hlavne – pôžičku môžete vybaviť aj bez poplatku.

Tip: Požiadať môžete o niekoľko pôžičiek od ľudí naraz, vďaka čomu zvýšite svoje šance na získanie pôžičky.

Pôžička od ľudí online a osobný účet

Keď chcete požiadať o pôžičku od ľudí cez internet, prvým krokom je, že si vytvoríte osobný profil. Cez tento profil môžete anonymne komunikovať s inými ľuďmi, požiadať o online pôžičku a dohodnúť si podmienky jej splácania.

Pôžička od ľudí pre ľudí online Foto: Pexels

Pôžička od ľudí vs pôžička od banky

Pri P2P pôžičke, pôžičke pre ľudí, je z procesiu poskytnutia pôžičky vynechaná banka, vďaka čomu je pôžička od ľudí ľuďom lacnejšia, výhodnejšia a jednoduchšia na vybavenie. Klienti, ktorí o pôžičku od ľudí online požiadali, sa tešia predovšetkým z nízkeho úroku a z rýchleho schválenia pôžičky.

Kto môže požiadať o pôžičku pre ľudí?

Pôžička pre ľudí nie je nijako špeciálne limitovaná a môže o ňu požiadať každý, kto spĺňa podmienky poskytnutia pôžičky. Tými základnými sú

  • vek 18 a viac rokov
  • preukázateľný príjem
  • právna spôsobilosť

Pôžička od ľudí online – Porovnanie

Porovnanie pôžičiek od ľudí vám ukáže, na ktorej platforme môžete získať pôžičku od ľudí s najnižším úrokom. Porovnanie pôžičiek od ľudí je pravidelne aktualizované, vďaka čomu máte istotu, že úrokový sadzby a podmienky, ktoré v porovnaní vidíte, sú vždy aktuálne. Porovnanie pôžičiek od ľudí vám umožňuje vďaka pár klikom získať pôžičku s najnižším úrokom. Požiadať môžete hneď o niekoľko pôžičiek od ľudí, čím zvýšite svoje šance na získanie pôžičky.

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

+421 948 090 051

Bežný hovor do siete O2

Správy

vub banka Taliansko má po prvýkrát najlepšiu banku v západnej Európe
Intesa Sanpaolo bola ocenená ako Banka roka v západnej Európe a Banka roka v Taliansku od prestížneho magazínu The Banker.

pozicka Pôžička, ktorá vám vráti späť peniaze z jednej splátky
Požičať si môžete až do 25 000 eur.

pozicky a uvery Potrebujete peniaze? Stačí vyplniť krátky dotazník
Na základe neho vám vybavíme pôžičku šetrnú k vášmu rozpočtu

Ďalšie