Denné odškodné za liečbu úrazu

Denné odškodné za liečbu úrazu sa niekedy označuje aj ako pripoistenie nevyhnutného liečenia úrazu. Jeho cieľom je poskytnúť poistenému zmluvne stanovenú dennú dávku za dni strávené liečbou úrazu. Pri dennom odškodnom poisťovne využívajú tzv. časovú franšízu, pričom k plneniu zo strany poisťovne dochádza až vtedy, keď liečba úrazu prekročí časovú franšízu stanovenú poisťovňou. Pri väčšine poisťovní sa neberie do úvahy skutočný čas liečby úrazu, ale priemerný čas, ktorý zodpovedá liečbe daného úrazu.

Poistenie trvalých následkov úrazu Denná dávka v prípade práceneschopnosti

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

+421 948 090 051

Bežný hovor do siete O2

Správy

Bonusové karty Porovnanie bonusových kariet Slovnaft, OMV a Shell
Porovnali sme bonusové programy Slovnaft, OMV a Shell a zisťovali sme, ktorá čerpacia stanica vám za tankovanie ponúkne najviac výhod.

ČSOB Využite online služby a uzatvorte si jednoducho účet z pohodlia vášho domova
Vývoj technológií stále napreduje a s ním aj zjednodušenie služieb – vo všetkých oblastiach, aj finančných. To, čo nás v minulosti trvalo pol dňa a stovky krokov, dnes zvládneme z pohodlia domova. Jediné, čo potrebujeme je pripojenie na internet. Takto jednoducho si dokážete zriadiť aj účet v banke. Ako na to?

Životné poistenie - poistenie trvalých následkov Poistenie trvalých následkov úrazu - porovnanie 7 životných poistení
Máte životné poistenie? Ako sa líši poistenie trvalých následkov úrazu medzi jednotlivými poisťovňami? Pozrite si porovnanie.

Ďalšie