Termínovaný vklad s obnovou od Fio banky

Základné parametre termínovaného vkladu Fio banky

Poskytovateľ termínovaného vkladu Fio banka
Minimálny vklad 100 €
Viazanosť 1 a 2 týždne, 1, 2, 3, 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 mesiacov
Pripisovanie úrokov Štvrťročne (na konci štvrťroka)
Úrok pri predčasnom zrušení Výška sankcie je stanovená nasledovne: vypovedená suma x platná úroková sadzba x (počet dní do splatnosti / 365), najmenej však 40 EUR
Povinnosť viesť osobný účet Banka zriadi klientovi spolu s termínovaným vkladom aj bežný (osobný) účet

Podmienky získania:

Ak ste klientom Fio banky a máte aktívny internetbanking s elektronickou správou účtov, termínovaný vklad si môžete založiť sami prostredníctvom internetbankingu. Ďalšou možnosťou je navštíviť niektorú z pobočiek Fio banky. Pobočky nájdete v mestách: - Banská Bystrica, Bardejov, Bratislava, Humenné, Komárno, Košice, Levice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Michalovce, Nitra, Nové Zámky, Piešťany, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Ružomberok, Trenčín, Trnava a Žilina.

Sadzobník poplatkov Fio banky pre termínovaný vklad

Založenie 0 €
Vedenie 0 €
Zrušenie 0 €

Viazanosť termínovaného vkladu a výpovedná lehota

Viazanosť termínovaného vkladu začína dňom jeho zriadenia a končí uplynutím zmluvne dohodnutej viazanosti. Banka termínovaný vklad automaticky obnoví na rovnakú dobu viazanosti, ak najneskôr v deň ukončenia viazanosti vkladu, resp. v najbližší pracovný deň po dni ukončenia viazanosti nepredložíte písomnú žiadosť na ukončenie termínovaného vkladu. Počas novej doby viazanosti bude vklad úročený úrokovou sadzbou platnou v deň obnovy vkladu.

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

+421 948 090 051

Bežný hovor do siete O2

Správy

banka roka 2022 Rozdali sme ocenenia za najlepšie bankové produkty roka 2022
Rozdali sme ocenenia Banka roka v kategórií Najlepšia pôžička, Najlepší bankový bankový účet, Najlepší termínovaný vklad, Najlepšia hypotéka a Stabilná banka roka.

Bezpečnostné schránky Bezpečnostné schránky už od 2 € mesačne
Potrebujete si bezpečne odložiť svoje cennosti alebo dokumenty? Porovnajte si poplatky za bezpečnostné schránky vo vybraných bankách.

Kryptomeny Záujem o investície do kryptomien dlhodobo rastie. Akým spôsobom je možné nielen Bitcoin kúpiť?
Kryptomena už niekoľko rokov nezaujíma iba technologických nadšencov či priekupníkov pohybujúcich sa v šedej ekonomike. V dnešnej dobe sa jedná o úplne legitímny finančný nástroj, ktorý preniká k širokej verejnosti a stáva sa veľmi obľúbenou investíciou.

Ďalšie