Klient získal úver 100 000,00 €. Splácať ho bude 30 rokov. Uhradí 360 splátok po 442,93 €. Úver bude poskytnutý v deň predchádzajúci splatnosti prvej splátky a v plnej výške. Úroková sadzba úveru je 3,39 % ročne, fixná na 3 roky. V deň poskytnutia úveru zaplatí klient jednorazovo poplatok za poskytnutie úveru 400,00 €, náklady na znalecký posudok vo výške 250,00 €, poplatok na začatie konania o povolení vkladu záložného práva k nehnuteľnosti 100,00 € Pravidelne ročne klient platí náklady na poistenie nehnuteľnosti, ktorá je zabezpečením, vo výške 100,00 € V súvislosti so získaním úveru za ponúkaných podmienok klient uhrádza pravidelne mesačne v deň splatnosti splátky poplatok za poistenie k úveru 55,63 € (je zahrnutý v mesačnej splátke), poplatok za vedenie účtu v banke 7,00 €. Ročná percentuálna miera nákladov (RPMN) je potom 4,83 %. Celková čiastka spojená s úverom je potom 185 751,60 €. Uvedený príklad je len informatívny. Náklady za znalecký posudok a poistenie nehnuteľnosti predstavujú paušálnu sumu a môžu sa líšiť od skutočných hodnôt. Úver vám bude poskytnutý po splnení podmienok stanovených bankou. Výška úrokovej sadzby je informatívna a závisí od celkového posúdenia bonity klienta a kvality predloženého zabezpečenia.
ZUNO VKLAD s úrokom 3,4 %
ZUNO zvyšuje úrokové sadzby pre termínovaný účet ZUNO VKLAD i sporiaci účet bez viazanosti ZUNO SPORENIE.
Termínovaný účet VKLAD
Od 27. októbra zvyšuje ZUNO úročenie na 12-mesačnom ZUNO VKLADE z 2,8 % na 3,4 % ročne a ponúka tak najvyšší úrok na trhu.
- Pri vkladoch do 10 000 € je náskok ZUNO až o 0,7 % p.a.. Za ZUNO nasledujú s úrokom 2,7 % ročne spoločne OTP, Dexia a Poštová banka.
- Najvyšší úrok má ZUNO aj pri vkladoch od 10 000 €, aj keď od druhého miesta J&T banky ju delí už len o 0,1 % p.a.. J&T ponúka 3,3 % ročne.
Sporiaci účet SPORENIE
Banka zároveň zvyšuje sadzbu na ZUNO SPORENÍ bez viazanosti z 2,01 % na 2,3 % ročne. ZUNO SPORENIE je bez poplatkov. Peniaze sú pritom k dispozícii bez viazanosti tak, ako na bežnom účte.
- Pri priemernom zostatku do 2 000 € je ZUNO jednotkou na trhu. Za ZUNO nasleduje AXA bank s úročením 2,0 % ročne.
- Pri priemernom zostatku od 2 000 € AXA bank pridáva bonusový úrok 0,35 % p.a., takže s celkovým úrokom 2,35 % predbieha ZUNO o 0,05 %.
VKLAD a SPORENIE môžu klienti ZUNO využívať k bežnému účtu, ktorý banka ponúka za 0 €. Účet si možno otvoriť online.
Porovnajte si sporenie vo všetkých bankách.27. 10. 2011 - Peter Kolárik
Prečítajte si aj: Bezpečnostné schránky: Spoľahlivá ochrana cenností Investujte inak - P2P pôžičky ako doplnok k tradičným investíciám Úspory Slovákov sa zvýšili, inflácia však ohrozuje ich hodnotu
Potrebujete pomôcť?
0948 090 040
+421 948 090 051
Bežný hovor do siete O2