Slušný účet – novinka pre rodiny

Slušný účet je určený pre manželov alebo partnerov bývajúcich v jednej domácnosti a ich deti vo veku od 10 do 19 rokov. Ide teda o „rodinný produkt“, pri ktorom sa za jednu cenu zriaďuje manželom alebo partnerom a ich deťom viacero samostatných účtov. Pre manželov alebo partnerov sa zriaďujú samostatné bežné účty s programom služieb Active, ktoré sú vylepšené o jeden výber z bankomatu inej banky v SR alebo v menovej únii. Pre deti sa zriaďuje Účet pre mladých ENTER. Cena za službu Slušný účet je 5,99 € mesačne.

Účty zriadené pre manželov / partnerov obsahujú napríklad:

Pre deti sa zriaďuje Účet pre mladých ENTER s platobnou kartou zadarmo, so všetkými platbami kartou doma aj v zahraničí zadarmo a s výbermi z bankomatov VOLKSBANK Slovensko zadarmo.

Manželia si Slušný účet vybavia na základe sobášneho listu. Partneri ho získajú na základe dokladu o registrovanom partnerstve, predložením dokladu s rovnakou adresou trvalého bydliska, resp. formou čestného prehlásenia. V prípade dieťaťa treba predložiť jeho rodný list (aj keď už dieťa vlastní občiansky preukaz).

Tip na porovnanieHľadáte najlacnejší účet pre seba alebo svoje dieťa? Porovnajte si bežné účty a balíky služieb.

26. 08. 2010 -

Prečítajte si aj: Už 10 rokov ponúkajú účet zadarmo. Založiť si ho môžete aj vy cez internet. Zvýšenie limitu na bezkontaktné platby z 20 € na 50 € Otvorte si účet a získajte odmenu 10 EUR

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2