PZP podľa ŠPZ

Teraz vám na uzatvorenie PZP stačí poznať evidenčné číslo vozidla. PZP podľa ŠPZ je poistenie auta uzatvorené na mieru pre vaše vozidlo.

Základné faktory, ktoré ovplyvňujú cenu PZP, sú výkon motora, objem valcov a okres, v ktorom je vozidlo prihlásené. Vytvorili sme kalkulačku, ktorá vypočíta cenu PZP podľa ŠPZ, teda presne na mieru pre vaše auto. Teraz tak máte možnosť získať najlacnejšie PZP a prestať preplácať starú, zbytočne drahú poistku.

Z ŠPZ sa dotiahnu všetky údaje o vašom vozidle potrebné pre výpočet ceny povinného zmluvné poistenia. Vám sa zobrazí prehľadné porovnanie poisťovní, z ktorého sa dozviete nielen to, ktorá poisťovňa vám ponúkne najlacnejšie PZP, ale aj to, v ktorej poisťovni získate bezplatné asistenčné služby a pripoistenie stretu so zverou.

PZP kalkulačku si môžete vyskúšať kliknutím na tento odkaz.

17. 06. 2019 - Lenka Siváková

Prečítajte si aj: K poisteniu auta môžete získať tankovaciu kartu v hodnote 30 eur Nie len hypotéky a pôžičky, kvôli koronavírusu si môžete odložiť aj splátku lízingu Neviete, čo doma robiť? Pozrite sa pozorne na svoje zdravotné poistenie

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2