Syslenie – bezplatný sporiaci účet od 365.bank

365.bank ponúka sporiaci systém Syslenie, s ktorým sa naučí šetriť naozaj každý. Syslenie funguje na princípe zaokrúhľovania platieb alebo bezcentového účtu. Peňažný rozdiel z prvých 100 platieb bude úročený úrokom 3,65 % p.a.

Detail Syslenia:

Príklad zaokrúhľovania:

Platobnou kartou zaplatíte 10,35 €. Uhradená suma sa zaokrúhli na 11 €. Rozdiel 0,65 € sa automaticky pošle na Syslenie a zhodnotí sa úrokom 3,65%.

Príklad bezcentového účtu:

Pri každej platbe sa zostatok na účte zaokrúhli na celú sumu. Zostatok na účte tak bude vždy len v celých eurách. Suma v centoch sa automaticky pošle na Syslenie a zhodnotí sa úrokom 3,65%.

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2

Správy

ako naucit tinedzera sporit 3 tipy, ako naučiť vášho tínedžera nerozhadzovať peniaze
Mladým chýba motivácia sporiť. Vlastné bývanie a zábezpeka rodiny sú plány ďalekej budúcnosti. Poradíme vám 3 praktické tipy, ako navediete svoje dieťa k správnym finančným návykom.

Najlepší účet zadarmo Porovnanie účtov zadarmo - 365.bank, mBank a Fio Banka
Kde získate platobnú kartu a výberu z bankomatu zadarmo? Porovnali sme 3 najpopulárnejšie účty zadarmo a vieme, ktorý je pre vás najvýhodnejší.

Bonusové karty Porovnanie bonusových kariet Slovnaft, OMV a Shell
Porovnali sme bonusové programy Slovnaft, OMV a Shell a zisťovali sme, ktorá čerpacia stanica vám za tankovanie ponúkne najviac výhod.

Ďalšie