Autoúver – Pôžička na auto online

Autoúvery, Úvery a pôžičky na auto

Chcete si kúpiť nové vozidlo? Využite výhodný autoúver online. Urobte si porovnanie pôžičiek na auto a nájdite si pôžičku s nízkym úrokom. Pôžičku na auto môžete získať bez poplatku a o jej schválení budete informovaný do 24 hodín.

Zadajte požadované parametre pôžičky alebo úveru na auto

Zadajte množstvo peňazí, ktoré si chcete požičať.

Vyberte si, ako dlho chcete požičané peniaze splácať.

nové auto
ojazdené auto

TotalTip

Aktualizácia údajov: 03. 04. 2019 - Zdroj: banky a nebankové spoločnosti | Upozorniť na zmenu alebo chybu

Pozrite si ešte Pôžičky na všetko,
môžete ich použiť aj na auto!

Pôžičky na všetko 

Vysvetlivky:

Úvery a pôžičky na auto, autoúvery - porovnanie

Ak plánujete kúpu nového alebo staršieho auta, máte na výber niekoľko možností jeho financovania. Pokiaľ nemáte dostatok peňazí v hotovosti a chcete sa vyhnúť tomu, že Vám na predajnom mieste ponúknu kúpu na splátky alebo lízing len cez jediného poskytovateľa, vybavte si vopred úver na auto v banke. Získate tak peniaze, ktoré Vám umožnia vybrať si auto bez ohľadu na to, s akou lízingovou alebo splátkovou spoločnosťou má autorizovaný predajca alebo bazár podpísanú zmluvu. Naviac, na rozdiel od lízingu pri kúpe auta na úver a na splátky sa stávate okamžite jeho majiteľom.

Úvery na autá sú účelové úvery, pri ktorých je nutné banke dokladovať využitie poskytnutých peňazí. Na dokladovanie Vám banka dá niekoľko dní (napríklad 14 dní od čerpania úveru). Do tejto doby musíte priniesť kúpnu zmluvu alebo faktúru od predajcu a ďalšie povinné doklady.

Zabezpečenie úveru je rôzne a závisí od podmienok konkrétnej banky - najčastejšie je to:

Pri vyšších sumách môže banka vyžadovať aj ručiteľa. Výhodou bankových úverov je, že auto môžete kúpiť kdekoľvek - u predajcov nových áut, v autobazároch, od druhej osoby, na Slovensku alebo v zahraničí.

Výška úveru závisí od hodnoty kupovaného vozidla. Pri nových autách je rozhodujúca kúpna cena, pri ojazdených znalecký posudok. Banky obvykle prefinancujú 80 % - 100 % z hodnoty kupovaného vozidla. Banky Vám úver na auto poskytnú aj spätne, do niekoľkých mesiacov od jeho kúpy.

Porovnanie úverov a pôžičiek na TotalMoney.sk Vám pomôže nájsť ten najvýhodnejší autoúver. Stačí zadať výšku úveru, splatnosť a vybrať si, či chcete úver na nový alebo ojazdený automobil. Pri autoúveroch s presne určenou úrokovou sadzbou Vám vypočítame výšku splátky a celkové preplatenie. Všetky autoúvery nájdete v prehľade poskytovaných úverov a pôžičiek na autá. Porovnávať si ich môžete podľa úrokov, doby splatnosti, výšky úveru a poplatkov.

Výhody úverov na autá:

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2

Správy

Najlepšia vianočná pôžička 3 TOP vianočné pôžičky
Porovnali sme 3 najlepšie vianočné pôžičky do 30 000 EUR s nízkym úrokom.

Black Friday pôžička Black Friday pôžička s akciovým úrokom iba 5,9% pre každého!
Už iba do piatku 6.decembra máte možnosť požiadať o pôžičku s výhodným nízkym úrokom.

digitalny uver aplikacia Stiahnite si aplikáciu a získajte 30 000 EUR do 10 minút
Vďaka digitálnemu úveru môžete mať peniaze na účte už dnes.

Ďalšie