Rozumná pôžička od Silverside

Spoločnosť Silverside bola založená v roku 2015 a od svojho založenia poskytla pôžičky veľkému množstvu slovenských domácností. Veľa našich návštevníkov, ktorí si vyberú ŠetriSovu pre porovnanie najvýhodnejších pôžičiek, sa rozhodujú práve pre Silverside. Silverside je našim dlhodobým partnerom a svojim zákazníkom poskytuje kvalitné služby.

Rozumná pôžička od Silverside

Výška pôžičky od 500 € do 6 500 €
Splatnosť pôžičky 12 až 60 mesiacov
Veková hranica 18 až 74 rokov
Poplatok za poskytnutie 0 €

Výhody Rozumnej pôžičky od Silverside

Rozumná pôžička pre vás skutočne môže byť rozumnou voľbou. Úver vám bude poskytnutý za výhodných podmienok:

Ako môžem požiadať o pôžičku?

Je to veľmi jednoduché! Keď ste sa rozhodli požiadať o Rozumnú pôžičku od Silverside, vyplňte žiadosť na našej stránke a o ostatné sa postarajú naši zamestnanci. Žiadosť odošleme priamo spoločnosti Silverside, ktorá ju posúdi a kontaktuje vás. Spoločne sa dohodnete na termíne splácania a výške splátok tak, aby to vyhovovalo vašim požiadavkám.

Podmienky získania pôžičky

Ako dlho trvá schválenie pôžičky?

V ŠetriSove sa pre vás snažíme celý proces vybavenia pôžičky čo najviac urýchliť a zjednodušiť. Po vyplnení formuláru na našej stránke odosielame žiadosť priamo do spoločnosti Silverside. Aj takáto úzka spolupráca pomáha k tomu, aby ste potrebné peniaze dostali na váš účet čo najskôr. K posudzovaniu žiadostí pristupuje spoločnosť Silverside individuálne a niektoré faktory, ako napríklad banka, v ktorej máte zriadený účet, môžu ovplyvniť rýchlosť získania peňazí. Silverside sa poskytovaniu pôžičiek venuje už niekoľko rokov a ich špecialisti urobia všetko pre to, aby boli peniaze pripísané na váš účet čo najskôr.

Čo všetko potrebujem k úspešnému schváleniu pôžičky?

Dokumenty, ktoré je potrebné predložiť k schváleniu pôžičky, sa môžu líšiť, napríklad aj v závislosti od výšky pôžičky. Je však pravdepodobné, že sa od vás budú vyžadovať nasledujúce dokumenty:

Môžem úver splatiť predčasne?

Áno, môžete a úplne bez poplatkov. Keď sa vo vašom rozpočte objaví dostatok finančných prostriedkov na splatenie zostávajúcej sumy pôžičky, môžete tak urobiť. Spoločnosť Silverside umožňuje svojim klientom splatiť svoje záväzky predčasne bez pokút.

Je ku poskytnutiu pôžičky potrebný ručiteľ?

Ak žiadateľ nespĺňa podmienky stanovené spoločnosťou Silverside pre získanie pôžičky, po vzájomnej dohode oboch strán môže byť pre poskytnutie pôžičky vyžadovaný ručiteľ. Vo väčšine prípadov však prítomnosť ručiteľa nie je potrebná.

Som v exekúcii. Môžem aj napriek tomu požiadať o pôžičku?

Bohužiaľ, v takomto prípade vám spoločnosť Silverside pôžičku neposkytne. Môžete však kontaktovať tím ŠetriSovy. Spoločne sa pozrieme na vašu finančnú situáciu a poradíme vám, v akej banke alebo nebankovej inštitúcii môžete požiadať o pôžičku.

← Pôžičky a úvery

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2

Správy

pozicka cez mobil Pôžička cez mobil 30 000 eur s poskytnutím do 10 minút
Stiahnite si aplikáciu a požiadajte o výhodnú pôžičku od 500 eur až do 30 000 eur.

pozicka az do 30 000 eur Výhodná pôžička až do 30 000 eur
S nízkym úrokom od 4,9 % pre každého – požiadať môžete aj online.

koronavírus odklad splátky Pozor – Odklad splátky úveru kvôli koronavírusu nebude zadarmo
Za 9 mesačný odklad splátok môžete zaplatiť až stovky eur.

Ďalšie