Tatra banka pre Android

Ste klientom Tatra banky a máte mobilný telefón alebo tablet s operačným systémom Android? Odteraz môžete k svojim účtom a kreditným kartám pristupovať jednoduchšie. Z Android Marketu si môžete stiahnuť bezplatnú aplikáciu Tatra banka.

Aplikácia je určená pre klientov, ktorí majú aktivovaný internet banking Tatra banky a prístup k internetu. Prichádza asi rok po podobnej aplikácii Tatra banky pre iPhone. Z ostatných bánk majú podobné aplikácie pre Android už len ČSOB, UniCredit Bank a Fio. Aplikáciu pre Android má aj Slovenská sporiteľňa, ale tá neumožňuje prácu s účtami, prináša len vyhľadávač pobočiek a bankomatov a niekoľko zriedka používaných funkcií. VÚB banka nemá aplikáciu vôbec.

Využitie aplikácie Tatra banka

Aplikácia Tatra banka poskytuje základné funkcie internet bankingu:

Zároveň budete mať vždy poruke aktuálny kurzový lístok a mapu pobočiek a bankomatov Tatra banky.

Názor používateľov

Aplikácia má momentálne na Android Markete výborné hodnotenie 4,8 z maximálneho počtu 5 hviezdičiek. Používatelia oceňujú najmä prehľadné ovládanie a nutnosť použiť Kartu a čítačku iba pri prvom prihlásení. Následne bude vytvorený Bezpečnostný kľúč, ktorým sú chránené všetky dáta. Na ďalšie používanie je potrebný už len Bezpečnostný kľúč. Nedostatkami sú absencia šablón nadefinovaných v internet bankingu a nemožnosť realizovať platby do zahraničia.

Ukážky aplikácie Tatra banka pre Android:

Android - aplikácia Tatra banka 1Android - aplikácia Tatra banka 2
Android - aplikácia Tatra banka 3Android - aplikácia Tatra banka 4

Tip na porovnanieHľadáte najlepší bežný účet? Porovnajte si bežné účty v jednotlivých bankách.

29. 12. 2011 -

Prečítajte si aj: Už 10 rokov ponúkajú účet zadarmo. Založiť si ho môžete aj vy cez internet. Zvýšenie limitu na bezkontaktné platby z 20 € na 50 € Otvorte si účet a získajte odmenu 10 EUR

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2