Prima banka znižuje úroky na hypotékach

Prima banka znižuje od 20. septembra úrokové sadzby na klasickej hypotéke a hypotéke pre mladých, a to pri 3- a 5-ročnej fixácii. Zároveň pri fixácii na 3 roky ponúka rovnaké úroky pre všetkých - pri klasickej hypotéke, aj pri hypotéke pre mladých.

Pokračovanie článku nižšie ↓

„Viac ako dve tretiny našich klientov využívajú 3-ročnú fixáciu a financovanie do 80 % hodnoty nehnuteľnosti. Preto sme sa rozhodli vyjsť im v ústrety, znížiť úrokovú sadzbu a navyše ju garantovať pre všetkých klientov,“ povedala Henrieta Gahérová, riaditeľka Odboru riadenia produktov. Prima banka všetkým klientom, ktorí si vyberú 3-ročnú fixáciu a financovanie do 80 % hodnoty nehnuteľnosti, garantuje úrokovú sadzbu 4,49 % p.a.. Pre hypotéky pre mladých s 3-ročnou fixáciou a financovaním do 70 % hodnoty nehnuteľnosti garantuje úrokovú sadzbu 1,49 % p.a.. Každý, kto sa rozhodne splácať hypotéku z Osobného účtu v Prima banke, ju navyše dostane bez poplatku za poskytnutie.

Hypotéka v Prima banke - parametre

Tip na porovnanieV ktorej banke je najvýhodnejšia hypotéka?

Zdroj: Prima banka

20. 09. 2012 -

Prečítajte si aj: Nehnuteľnosti sú už drahšie ako pred krízou Ceny nehnuteľností poklesli, hypotéky s nízkym úrokom ostávajú Refinancovanie hypotéky 2019: Oplatí sa vám refinancovať hypotéku?

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2