Novinka Poštovej banky - Dobrý účet

Dobrý účet je komplexný balík služieb, za jednu cenu obsahuje najčastejšie bankové služby. Za 4 € mesačne klient dostane neobmedzené množstvo prijatých platieb, trvalých príkazov, inkás, platieb kartou, operácií realizovaných cez internet banking, výberov z bankomatov a Poštomatov a tiež sms notifikácie. V cene je aj vydanie a vedenie platobnej karty podľa výberu klienta.

Služby a produkty v cene Dobrého účtu

Odmeny za platby kartou

Každý klient Poštovej banky, ktorý bude využívať Dobrý účet, dostane späť 0,5 % z každej platby kartou. Táto odmena za platby kartou môže byť pripísaná na ľubovoľný osobný účet vedený v Poštovej banke. V praxi to znamená, že klient môže danú odmenu posielať napríklad na účet svojich detí či rodičov.

Dobrý účet pre seniorov a juniorov

Dobrý účet je dobrý aj pre seniorov a juniorov, pretože obsahuje všetky vyššie spomínané služby. Rozdiel je len v cene – Dobrý účet pre mladých vo veku od 15 do 26 rokov je za 1 € mesačne, Dobrý účet pre dôchodcov je za 2 € mesačne.

20. 06. 2013 -

Prečítajte si aj: Už 10 rokov ponúkajú účet zadarmo. Založiť si ho môžete aj vy cez internet. Zvýšenie limitu na bezkontaktné platby z 20 € na 50 € Štátna prémia v roku 2020 ostáva 70 eur

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2