Bratislavská mestská karta UniCredit Bank

Chcete Bratislavskú mestskú kartu bez toho, aby ste si museli otvárať nový účet? Vybavte si predplatenú kartu v UniCredit Bank.

Predplatená karta

Bratislavská mestská kartaPredplatená karta (označovaná niekedy aj ako pre-paid karta) je platobná karta, ku ktorej nemusíte mať otvorený bežný účet v banke. Princíp použitia predplatenej karty spočíva v jej pravidelnom dobíjaní, pričom z karty môžete minúť len toľko peňazí, koľko ste si predtým na kartu vložili.

Preplatenú kartu UniCredit Bank je možné dobíjať vkladom hotovosti na pobočke UniCredit Bank alebo prevodom z účtu z ktorejkoľvek banky. Minimálna suma dobitia je 20 €. Kartu si musíte dobiť aspoň 1x za rok. Povinný minimálny zostatok na karte je 5 €.

Základnou podmienkou pre získanie Bratislavskej predplatenej mestskej karty je byť občanom s trvalým pobytom v Bratislave. Predplatená karta umožňuje vykonávať bezhotovostné platby za tovar a služby u obchodníkov, výbery hotovosti v bankomatoch, výplatu hotovosti v iných bankách a v zmenárňach, prípadne iné bankou povolené operácie.

Vďaka bezkontaktnej technológii PayPass môžete na termináloch vybavených touto technológiou platiť rýchlejšie, pretože pri platbe do 20 € nemusíte zadávať PIN kód. Maximálna kumulatívna suma platieb bezkontaktnou technológiou je 50 €, pri následnej platbe je nutné zadať PIN kód.

Poplatky pre BMK Predplatenú kartu UniCredit Bank

Ročný poplatok3 €
Ročný poplatok za dodatkovú kartu3 €
Výber hotovosti z bankomatu UniCredit Bank Slovakia0,20 €
Výber hotovosti z bankomatu iných bánk v SR1,30 €
Výber hotovosti z bankomatov bánk patriacich
do UniCreditGroup v zahraničí
0,20 €
Výber eurohotovosti z bankomatu v rámci krajín EHP1,30 €
Výber hotovosti z bankomatu inde v zahraničí2 % z vyberanej sumy,
min. 4,98 €
Dobíjanie predplatenej karty na pobočke1,50 €
Dobíjanie predplatenej karty cez elektronický prevod1,50 €
Prevod kreditného zostatku z predplatenej karty5 €
Zisťovanie zostatku na predplatenej karte cez ATM0 €

Výhody Bratislavskej mestskej karty

Tip na porovnaniePridajte sa k nám na Facebooku a dostávajte užitočné informácie zo sveta peňazí.

06. 01. 2011 -

Prečítajte si aj: Už 10 rokov ponúkajú účet zadarmo. Založiť si ho môžete aj vy cez internet. Zvýšenie limitu na bezkontaktné platby z 20 € na 50 € Otvorte si účet a získajte odmenu 10 EUR

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2