Bratislavská mestská karta od OTP banky

Bratislavská mestská kartaBratislavská mestská karta je medzinárodná čipová karta vydávaná k bežným účtom a balíkom služieb OTP banky. Karta je vybavená bezkontaktným čipom s technológiou PayPass. Bratislavskú mestskú kartu si môže vybaviť len obyvateľ s trvalým pobytom v Bratislave. Platnosť karty je 3 roky. Prvé vydanie Bratislavskej mestskej karty je bez poplatku počas celej doby platnosti karty (3 roky, platí aj pre kartu s licenciou EURO < 26).

Výhody Bratislavskej mestskej karty

Bratislavská mestská karta prináša tieto výhody:

Bratislavskú mestskú kartu môžete získať, ak si otvoríte alebo ak už máte otvorený jeden z bežných účtov OTP banky: OTP Konto, OTP Konto s balíkom služieb BASE, PLUS, EXTRA alebo MAX, OTP READY Konto pre mladých alebo OTP Senior Konto pre seniorov.

Súťaž o Apple Mac Book, iPod a iPAD

OTP banka pripravila k uvedeniu Bratislavskej mestskej karty súťaž o výrobky Apple. Jeden z prvých 50 žiadateľov, ktorí od 1. 1. 2010 požiadajú o vydanie Bratislavskej mestskej karty k svojmu OTP Kontu, získa Apple Mac Book. Do žrebovania o ostatné ceny - 13x iPad Shuffle, 3x iPad Nano a 1x iPad – budú zaradení majitelia OTP Kont, ktorí požiadajú o vydanie Bratislavskej mestskej karty od 1. 1. 2011 do 31. 3. 2011.

Tip na porovnanieSte z Bratislavy? Vybavte si účet alebo balík služieb OTP banky a Bratislavskú mestskú kartu.

27. 12. 2010 -

Prečítajte si aj: Už 10 rokov ponúkajú účet zadarmo. Založiť si ho môžete aj vy cez internet. Zvýšenie limitu na bezkontaktné platby z 20 € na 50 € Otvorte si účet a získajte odmenu 10 EUR

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2