OTP banka ponúka úvery na bývanie s nulovou splátkou na 1 rok

V OTP banke si teraz môžete vybaviť úver na bývanie, americkú hypotéku alebo hypotéku pre mladých so 100 % zľavou z poplatku za poskytnutie úveru a s možnosťou 1 rok neplatiť žiadne splátky. Okrem toho môžete v OTP banke získať zadarmo alebo s 50 % zľavou bežný účet s balíkom služieb na jeden rok a 50 % zľavu z ročného poistenia nehnuteľnosti a domácnosti od poisťovne Groupama. Akcia platí od 14. marca do 15. mája 2011.

Hypotéka jeden rok s nulovou splátkou

Akciová ponuka OTP banky sa vzťahuje na OTPhypo úver, OTPamerickú hypotéku a Hypotekárny úver pre mladých. Hlavným benefitom kampane je nulová splátka úroku a istiny úveru počas prvého roka splácania. Nulovú splátku môžete využiť len ak si necháte na účet v OTP banke posielať mzdu, pričom jej výška musí byť aspoň vo výške 1,5 násobku mesačnej splátky úveru. Benefit nulovej splátky na jeden rok sa nevzťahuje na úvery s fixáciou úrokovej sadzby na 1 rok.

Úroky sa počas ročnej odloženej splatnosti úveru kapitalizujú. V praxi to znamená, že za každý mesiac, v ktorom neuhradíte mesačnú splátku úveru, sa zostatok istiny úveru zvýši o úroky. Po ročnej odloženej splatnosti bude Váš dlh vyšší ako bol v čase, keď ste si požičiavali, a tým pádom budete platiť aj vyššie mesačné splátky.

OTP banka od 14. marca zároveň znižuje úročenie úverov na bývanie. Počas kampane budete môcť získať OTPhypo úver s fixáciou na 1 rok a s úrokom od 3,55 % p.a. a OTPamerickú hypotéku s fixáciou na 1 rok s úrokom od 4,05 % p.a..

Reklama OTP banky na úvery na bývanie s nulovou splátkou:

OTPhypo úver

OTPamerická hypotéka

V ktorej banke je najvýhodnejšia hypotéka?

14. 03. 2011 -

Prečítajte si aj: Pôžička cez mobil 30 000 eur s poskytnutím do 10 minút Koronavírus zatiaľ neovplyvnil úroky na hypotékach Výhodná pôžička až do 30 000 eur

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2