Slovenská sporiteľňa - Visa Gold

Visa Gold

Výhody

 • bezkontaktná embosovaná kreditná karta s extra výhodami pre klienta
 • poistenie zakúpeného tovaru kreditnou kartou (tovar uhradený kreditnou kartou bude prvých 10 dní od jeho zaplatenia poistený proti finančnej strate spôsobenej jeho mechanickým poškodením alebo úplným zničením, prípadne proti jeho krádeži)
 • 4 bezplatné vstupy ročne pre držiteľa hlavnej karty do VIP letiskových salónikov vo Viedni a v Budapešti
 • zaregistrovaním karty v aplikácii Airport Companion Europe klient získa spoplatnený prístup k salónikom vo viac ako 1000 letiskách
 • vernostný program Moneyback v aplikácii George
 • visa benefit program - doplnkové služby a špeciálne bonusy pre klienta benefity na letisku Praha - salónik FastTrack za zvýhodnenú cenu, 12% zľava z poplatku za parkovanie
 • visa asistencia
 • visa lekár na telefóne - 3 konzultácie s lekárom mesačne, aj pomocou videohovoru
 • visa Luxury Hotels, Air Refund - náhrady za zrušené, meškajúce alebo nadmerne rezervované lety
 • visa benefit program - doplnkové služby a špeciálne bonusy pre klienta Hotels.com - 8% zľava za ubytovanie
 • visa benefit program - doplnkové služby a špeciálne bonusy pre klienta Amazing places - špeciálny darček pri ubytovaní vo vybraných zariadeniach
 • visa partneri - výhodné ponuky a zľavy u rôznych obchodníkov
 • v rámci "Vernostného programu" banka vráti klientom, ktorí aktívne používajú kreditnú kartu na realizáciu bezhotovostných transakcií, mesačný poplatok za hlavnú kreditnú kartu, ak sa kartou mesačne zaplatí min. 300€, pri úverovom rámci 1.000€ (vrátane)
 • v rámci "Vernostného programu" banka vráti klientom, ktorí aktívne používajú kreditnú kartu na realizáciu bezhotovostných transakcií, mesačný poplatok za hlavnú kreditnú kartu, ak sa kartou mesačne zaplatí aspoň 30% z poskytnutého úverového rámca, pri úverovom rámci od 1.001€ do 3.333€
 • v rámci "Vernostného programu" banka vráti klientom, ktorí aktívne používajú kreditnú kartu na realizáciu bezhotovostných transakcií, mesačný poplatok za hlavnú kreditnú kartu, ak sa kartou mesačne zaplatí 1.000€ pri úverovom rámci od 3.334€
Typ karty 

Typ karty

Prestížne
Ročný úrok 

Ročná úroková miera. Vyjadruje, koľko musíte zaplatiť banke za požičanie peňazí. Čím je úrok vyšší, tým musíte zaplatiť viac.

13,50 %
Bezúročné obdobie 

Čas, počas ktorého nebudú platby kreditnou kartou úročené. Čím je bezúročné obdobie dlhšie, tým neskôr stačí dlh na karte vyrovnať bez platenia úrokov.

Bezúročné obdobie sa vzťahuje len na platby kartou u obchodníkov.

45 dní
Úverový limit 

Minimálna a maximálna výška úveru, ktorú poskytuje banka pre danú kreditnú kartu. Výšku úverového limitu si volíte v priebehu vybavovania karty.

od 900,00 do - €
Minimálna splátka 

Peniaze vyčerpané z kreditnej karty je potrebné splácať aspoň minimálnou mesačnou splátkou. Minimálna splátka je určená buď ako % z dlhu alebo ako % z celkového úverového limitu.

Štandardne ide o minimálnu výšku splátky, takže vyčerpané peniaze môžete na kartu splácať aj vyššími splátkami alebo môžete splatiť všetko naraz.

5% z dlhu
Mesačný poplatok 

Mesačný poplatok za kartu / správu / vedenie kartového účtu.

0 €
Ročný poplatok 

Ročný poplatok za hlavnú kartu.

96,00 €
Vydavateľ karty Slovenská sporiteľňa

» Návrat na Kreditné karty - porovnanie

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

+421 948 090 051

Bežný hovor do siete O2

Správy

vub banka Taliansko má po prvýkrát najlepšiu banku v západnej Európe
Intesa Sanpaolo bola ocenená ako Banka roka v západnej Európe a Banka roka v Taliansku od prestížneho magazínu The Banker.

Najlepší účet zadarmo Porovnanie účtov zadarmo - 365.bank, mBank a Fio Banka
Kde získate platobnú kartu a výberu z bankomatu zadarmo? Porovnali sme 3 najpopulárnejšie účty zadarmo a vieme, ktorý je pre vás najvýhodnejší.

Bonusové karty Porovnanie bonusových kariet Slovnaft, OMV a Shell
Porovnali sme bonusové programy Slovnaft, OMV a Shell a zisťovali sme, ktorá čerpacia stanica vám za tankovanie ponúkne najviac výhod.

Ďalšie