ČSOB - MasterCard Credit Gold

MasterCard Credit Gold

Výhody

  • bezplatná služba uLekára dostupná 24/7, klient získa odbornú lekársku konzultáciu bez poplatku
  • vstup do letiskových salónikov v Bratislave, Viedni a Prahe
  • na tovar v hodnote viac ako 60€ zakúpený kreditnou kartou klient automaticky získa ochranu nákupu na prvých 12 mesiacov
  • na vybraný tovar v hodnote viac ako 60€ zakúpený kreditnou kartou klient automaticky získa predĺženú záruku na 18 mesiacov
  • exkluzívne asistenčné služby doma aj v zahraničí (domáca asistencia, auto asistencia, zdravotná asistencia, osobná asistencia)
  • banka poskytne klientovi zľavu 100% z mesačného poplatku za služby spojené s kreditnou platobnou kartou, ak objem zúčtovaných bezhotovostných platieb (za tovar a služby, nie výbery v hotovosti) na úverovom účte kreditnej karty dosiahne v období jedného kalendárneho mesiaca sumu min. 500€
Typ karty 

Typ karty

Prestížne
Ročný úrok 

Ročná úroková miera. Vyjadruje, koľko musíte zaplatiť banke za požičanie peňazí. Čím je úrok vyšší, tým musíte zaplatiť viac.

13,90 %
Bezúročné obdobie 

Čas, počas ktorého nebudú platby kreditnou kartou úročené. Čím je bezúročné obdobie dlhšie, tým neskôr stačí dlh na karte vyrovnať bez platenia úrokov.

Bezúročné obdobie sa vzťahuje len na platby kartou u obchodníkov.

55 dní
Úverový limit 

Minimálna a maximálna výška úveru, ktorú poskytuje banka pre danú kreditnú kartu. Výšku úverového limitu si volíte v priebehu vybavovania karty.

od 3 000,00 do 15 000,00 €
Minimálna splátka 

Peniaze vyčerpané z kreditnej karty je potrebné splácať aspoň minimálnou mesačnou splátkou. Minimálna splátka je určená buď ako % z dlhu alebo ako % z celkového úverového limitu.

Štandardne ide o minimálnu výšku splátky, takže vyčerpané peniaze môžete na kartu splácať aj vyššími splátkami alebo môžete splatiť všetko naraz.

5% z dlhu
Mesačný poplatok 

Mesačný poplatok za kartu / správu / vedenie kartového účtu.

0 €
Ročný poplatok 

Ročný poplatok za hlavnú kartu.

108,00 €
Vydavateľ karty ČSOB

» Návrat na Kreditné karty - porovnanie

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

+421 948 090 051

Bežný hovor do siete O2

Správy

vub banka Taliansko má po prvýkrát najlepšiu banku v západnej Európe
Intesa Sanpaolo bola ocenená ako Banka roka v západnej Európe a Banka roka v Taliansku od prestížneho magazínu The Banker.

Najlepší účet zadarmo Porovnanie účtov zadarmo - 365.bank, mBank a Fio Banka
Kde získate platobnú kartu a výberu z bankomatu zadarmo? Porovnali sme 3 najpopulárnejšie účty zadarmo a vieme, ktorý je pre vás najvýhodnejší.

Bonusové karty Porovnanie bonusových kariet Slovnaft, OMV a Shell
Porovnali sme bonusové programy Slovnaft, OMV a Shell a zisťovali sme, ktorá čerpacia stanica vám za tankovanie ponúkne najviac výhod.

Ďalšie