ČSOB - MasterCard Credit Standard

MasterCard Credit Standard

Výhody

  • výnimočný benefit pre držiteľov kreditných kariet na tovar v hodnote viac ako 60€ zakúpený kreditnou kartou klient automaticky získa ochranu nákupu na prvých 12 mesiacov
  • výnimočný benefit pre držiteľov kreditných kariet na vybraný tovar v hodnote viac ako 60€ zakúpený kreditnou kartou klient automaticky získa predĺženú záruku na 18 mesiacov
  • možnosti použitia karty na platby za tovar a služby u obchodníkov označených logom MasterCard
  • možnosti použitia karty na platby na internete
  • možnosti použitia karty na výber hotovosti z bankomatov na Slovensku aj v zahraničí
  • možnosti použitia karty na dobíjanie kreditu mobilného operátora
  • možnosť zmeny PIN kódu prostredníctvom bankomatu ČSOB (nie je možná menej ako 35 dní pred expiráciou karty), možnosť vlastného dizajnu karty
  • banka poskytne klientovi zľavu 100% z mesačného poplatku za služby spojené s kreditnou platobnou kartou, ak objem zúčtovaných bezhotovostných platieb (za tovar a služby, nie výbery v hotovosti) na úverovom účte kreditnej karty dosiahne v období jedného kalendárneho mesiaca sumu minimálne 250€
Typ karty 

Typ karty

Klasické
Ročný úrok 

Ročná úroková miera. Vyjadruje, koľko musíte zaplatiť banke za požičanie peňazí. Čím je úrok vyšší, tým musíte zaplatiť viac.

19,50 %
Bezúročné obdobie 

Čas, počas ktorého nebudú platby kreditnou kartou úročené. Čím je bezúročné obdobie dlhšie, tým neskôr stačí dlh na karte vyrovnať bez platenia úrokov.

Bezúročné obdobie sa vzťahuje len na platby kartou u obchodníkov.

55 dní
Úverový limit 

Minimálna a maximálna výška úveru, ktorú poskytuje banka pre danú kreditnú kartu. Výšku úverového limitu si volíte v priebehu vybavovania karty.

od 300,00 do 7 500,00 €
Minimálna splátka 

Peniaze vyčerpané z kreditnej karty je potrebné splácať aspoň minimálnou mesačnou splátkou. Minimálna splátka je určená buď ako % z dlhu alebo ako % z celkového úverového limitu.

Štandardne ide o minimálnu výšku splátky, takže vyčerpané peniaze môžete na kartu splácať aj vyššími splátkami alebo môžete splatiť všetko naraz.

5% z dlhu
Mesačný poplatok 

Mesačný poplatok za kartu / správu / vedenie kartového účtu.

0 €
Ročný poplatok 

Ročný poplatok za hlavnú kartu.

30,00 €
Vydavateľ karty ČSOB

» Návrat na Kreditné karty - porovnanie

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

+421 948 090 051

Bežný hovor do siete O2

Správy

vub banka Taliansko má po prvýkrát najlepšiu banku v západnej Európe
Intesa Sanpaolo bola ocenená ako Banka roka v západnej Európe a Banka roka v Taliansku od prestížneho magazínu The Banker.

Najlepší účet zadarmo Porovnanie účtov zadarmo - 365.bank, mBank a Fio Banka
Kde získate platobnú kartu a výberu z bankomatu zadarmo? Porovnali sme 3 najpopulárnejšie účty zadarmo a vieme, ktorý je pre vás najvýhodnejší.

Bonusové karty Porovnanie bonusových kariet Slovnaft, OMV a Shell
Porovnali sme bonusové programy Slovnaft, OMV a Shell a zisťovali sme, ktorá čerpacia stanica vám za tankovanie ponúkne najviac výhod.

Ďalšie