Najlacnejšia elektrina

Porovnanie ceny elektriny

Hľadáte najvýhodnejšiu cenu elektriny? Chcete vedieť, ktorý dodávateľ elektriny je najlacnejší? Na TotalMoney.sk si jednoducho porovnáte všetkých dodávateľov elektriny pre domácnosti a ich ceny. Zároveň Vám vypočítame, koľko môžete na cene elektriny prechodom k inému dodávateľovi ušetriť.Porovnajte si ceny elektriny

Vyberte „áno“ len ak poznáte presnú spotrebu z vyúčtovacej faktúry za elektrinu.

Vyberte kraj, v ktorom sa nachádza odberné miesto:

  • Východoslovenský, ak je súčasným dodávateľom VSE,
  • Stredoslovenský, ak je súčasným dodávateľom SSE,
  • Západoslovenský, ak je súčasným dodávateľom ZSE.

Vyberte distribučnú sadzbu, ktorú v súčasnosti využívate. Nájdete ju na faktúre pod označením D alebo DD s priradeným číslom.
Ak využívate jednotarifnú sadzbu (dodávateľ udáva na faktúre spotrebu len vo vysokej tarife), vyberte buď D1 alebo D2 a my presnú sadzbu určíme za Vás po zadaní ďalších údajov.

Zadajte presné hodnoty spotreby v kWh uvedené vo vyúčtovacej faktúre. Ak využívate dvojtarifnú sadzbu, zadajte presné hodnoty spotreby vo vysokej aj nízkej tarife.

Vysoká tarifa
Nízka tarifa
kWh

Vyberte Vášho súčasného dodávateľa elektriny.
Ak dodávateľa nevyberiete, porovnanie bude prepočítané pre dodávateľa, ktorý je najčastejší v danom kraji (VSE, SSE alebo ZSE).

Vyberte Vášho súčasného dodávateľa elektriny.
Ak dodávateľa nevyberiete, porovnanie bude prepočítané pre dodávateľa, ktorý je najčastejší v danom kraji (VSE, SSE alebo ZSE).

Ozveme sa Vám, ak pre Vás nájdeme výhodnejšiu ponuku.

Ceny energií sa menia neustále. Ak zistíme, že môžete ušetriť ešte viac, budeme Vás o tom informovať.

Elektrina

Cena elektriny predstavuje významnú položku, ktorú musia platiť všetky domácnosti každý mesiac. Pri klasických bytoch alebo domoch, ktoré elektrinu využívajú na chod domácich spotrebičov, pričom nevykurujú ani neohrievajú vodu, vychádzajú ročné náklady na elektrinu na približne 500 € a viac. Ak domácnosť elektrinou ohrieva vodu alebo vykuruje, cena elektriny je ešte vyššia.

V súčasnej dobe pôsobia na trhu s elektrinou viacerí alternatívni dodávatelia elektriny, ktorí ponúkajú rôzne ceny a akcie. Vďaka tomu môžu domácnosti každý rok ušetriť na elektrickej energii nemalé peniaze.

Porovnanie cien elektriny

Porovnanie dodávateľov elektriny je na TotalMoney.sk rýchle a jednoduché. Porovnávať ceny dodávateľov elektriny môžete dvoma spôsobmi.

Prvá možnosť je, že máte vyúčtovaciu faktúru od svojho súčasného dodávateľa. Z faktúry do formulára zadáte svoju presnú distribučnú sadzbu a spotrebu elektriny a my Vám na základe týchto údajov vypočítame aktuálne ceny u všetkých dodávateľov elektriny pre domácnosti.

Ak svoju presnú spotrebu nepoznáte, alebo ste novým odberateľom elektriny a chcete si vybrať vhodného dodávateľa, určíme najvhodnejšiu distribučnú sadzbu pre Vás na základe odpovedí na niekoľko otázok. Stačí zadať, či budete elektrinu využívať denne, či ňou budete vykurovať alebo či ju budete využívať na ohrev vody.

Porovnajte si aj ceny plynu

Ceny plynu  

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

+421 948 090 051

Bežný hovor do siete O2

Správy

Bonusové karty Porovnanie bonusových kariet Slovnaft, OMV a Shell
Porovnali sme bonusové programy Slovnaft, OMV a Shell a zisťovali sme, ktorá čerpacia stanica vám za tankovanie ponúkne najviac výhod.

ČSOB Využite online služby a uzatvorte si jednoducho účet z pohodlia vášho domova
Vývoj technológií stále napreduje a s ním aj zjednodušenie služieb – vo všetkých oblastiach, aj finančných. To, čo nás v minulosti trvalo pol dňa a stovky krokov, dnes zvládneme z pohodlia domova. Jediné, čo potrebujeme je pripojenie na internet. Takto jednoducho si dokážete zriadiť aj účet v banke. Ako na to?

Zmena dodávateľa elektriny a plynu Zmenou dodávateľa energií môžete ušetriť
Každá domácnosť na Slovensku, ktorá odoberá elektrinu alebo plyn, má zo zákona právo zmeniť svojho dodávateľa. Prečo je niekedy dobré tento krok spraviť? Mesačne vám totiž môže ušetriť nemalé peniaze.

Ďalšie