Monitor dychu pre bábätká zadarmo

Monitor dychu sleduje zdravie vášho bábätka už od prvých dní. Jeho cena je vysoká, môžete ho však získať zadarmo v jednej zo zdravotných poisťovní.

monitor dychu zadarmo

Na čo slúži monitor dychu?

Monitor dychu, ako už napovedá názov, sleduje dychovú aktivitu bábätka a upozorní vás na jeho zmenu. V prípade potreby tak dokážete včas zareagovať a privolať rýchlu zdravotnú službu.

Najlacnejší monitor dychu stojí približne 100 eur. Pre veľa rodín je to veľmi vysoká cena. Do úvahy treba brať aj to, že monitor dychu budete využívať iba do určitého veku dieťaťa. Výhodnejšie než kúpa je zapožičanie monitoru dychu.

Ktorá poisťovňa vám požičia monitor dychu zadarmo?

Bezplatné zapožičanie monitoru dychu poskytuje iba jedna zdravotná poisťovňa. Je ňou súkromná zdravotná poisťovňa Union. Bábätká poistené v tejto zdravotnej poisťovni môžu získať po narodení monitor dychu zadarmo až na 6 mesiacov. Zdravotná poisťovňa Union využíva špeciálny monitor dychu značky Nanny, ktorý sa využíva aj v množstve zdravotníckych zariadení. Okrem monitoru dychu vám zdravotná poisťovňa Union poskytne aj pracovníka, ktorý vám monitor dychu zapojí a naučí vás s ním pracovať.

Ktorá zdravotná poisťovňa sa o vaše bábätko postará najlepšie?

Monitor dychu však nie je to jediné, čo môže poisťovňa bábätku poskytnúť. Urobte si porovnanie zdravotných poisťovní a zistíte, v ktorej zdravotnej poisťovni získa vaše bábätko najviac benefitov, ako napríklad najkratšie čakacie lehoty, preplatenie liekov a očkovacích vakcín nad rámec zákona a mnoho iného.

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

+421 948 090 051

Bežný hovor do siete O2

Správy

očkovacia prémia Štát spúšťa očkovaciu prémiu
Oficiálne spustenie očkovacej prémie je naplánované na 1.augusta. Od tohto dátumu bude možné žiadať aj o sprostredkovateľský bonus.

zmena zdravotnej poistovne Zdravotnú poisťovňu môžete zmeniť aj cez internet
Zmena zdravotnej poisťovne je zadarmo, čas však máte iba do konca septembra.

union prispevok na strojcek NOVINKA: Union poskytne deťom 100 € na strojček
Finančný príspevok 100 EUR na zubára môžu využiť aj dospelí.

Ďalšie