Poistenci Unionu môžu využiť zľavu 6 eur na test na covid-19

Slováci poistení v Union zdravotnej poisťovni môžu využiť zľavu 6 eur na test na koronavírus. Zľava sa vzťahuje na PCR-test, ktorý je v niektorých krajinách naďalej potrebný pri prechode hraníc a ktorý vyžadujú aj niektorí zamestnávatelia.

zlava na test na koronavirus

Zľavu je možné využiť na PCR-test vykonaný laboratóriami Alpha Medical. Bežná cena PCR-testu je 54 eur (49 eur PCR-test + 5 eur manipulačný poplatok), poistenci Unionu zaň zaplatia 48 eur.

Som poistený v Unione. Ako si môžem uplatniť zľavu?  

Pokiaľ ste poistencom Union zdravotnej poisťovne, na tomto odkaze si objednáte PCR-test a v uplatníte si zľavový kupón PCR-10xFy-ALUN.  Následne si vyberiete termín a miesto odberu

Bezplatné porovnanie zdravotných poisťovní

Union zdravotná poisťovňa tak nasleduje Dôveru, ktorá už od júna ponúka svojím poistencom zľavu 25% na test na koronavírus a bezplatný test na prítomnosť protilátok na covid-19.

Máte aj vy záujem o zľavnený test na koronavírus?

Ocenili by ste, keby vám aj vaša zdravotná poisťovňa ponúkla zľavu na test na covid-19? Príspevok na test na koronavírus je iba jedným z mnohých benefitov, ktoré ponúkajú súkromné zdravotné poisťovne. Urobte si porovnanie zdravotných poisťovní a zistíte, v ktorej poisťovni získate najviac výhod.

Nezabudnite: Zmena zdravotnej poisťovne je zadarmo. Zdravotnú poisťovňu je potrebné zmeniť do konca septembra.

25. 07. 2020 - Lenka Siváková

Prečítajte si aj: Poistenci Dôvery sa môžu zadarmo otestovať na prítomnosť protilátok na covid-19 Zmenou zdravotnej poisťovne môžete ušetriť na poplatkoch Môže vám zdravotná poisťovňa preplatiť test na koronavírus?

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2