AXA Bank na Slovensku končí

Skupina AXA mení svoju podnikateľskú stratégiu. Zameriavať sa chce na svoje kľúčové aktivity v oblasti poistenia, dôchodkového sporenia a investovania. S účinnosťou od 30. septembra 2013 preto dôjde k ukončeniu činnosti AXA Bank Europe na Slovensku. Od tohto dátumu už AXA nebude poskytovať bankové služby na území Slovenskej republiky. Od 1. júla bude zároveň Sporiaci účet úročený nulovou úrokovou sadzbou. Možnosť využívať platobné karty vydané k Sporiacemu účtu bude ukončená k 30. júnu 2013.

Do 1. júla 2013 majú klienti AXA Bank možnosť vypovedať sporiace účty a previesť svoje finančné prostriedky do inej finančnej inštitúcie. Túto voľbu môžu zrealizovať písomne alebo telefonicky. Najjednoduchššie ukončenie Sporiaceho účtu je prostredníctvom formulára v Internetovom bankovníctve. Klienti môžu využiť aj špeciálnu ponuku prestupu do UniCredit Bank.

Tip na porovnanieV ktorej banke je najvýhodnejšie sporenie?

Zdroj: AXA Bank

23. 05. 2013 -

Prečítajte si aj: Nehnuteľnosti sú už drahšie ako pred krízou Ceny nehnuteľností poklesli, hypotéky s nízkym úrokom ostávajú Refinancovanie hypotéky 2019: Oplatí sa vám refinancovať hypotéku?

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2