Sporenie na bývanie

Sporenie je vhodné pre tých, ktorí plánujú v budúcnosti riešiť svoje bývanie. Získate s ním lepší úrok na sporení aj hypotéke v budúcnosti.

S programom Výhodný súčet - Lepšie úroky môžete na účte sporenia získať úrokovú sadzbu vyššiu o 0,05 % ročne pre sporenie od 10 do 49,99 EUR a 0,10% ročne pre sporenie od 50 EUR. Podmienkou je vedenie osobného účtu bez prečerpania na účte a pravidelné sporenie.

Ďalšie zvýšenie úrokovej sadzby na sporení o 0,30 % ročne získate na dobu 1 roka po uzatvorení zmluvy o Hypotéke bez prekážok, ak minimálne 2 roky sporíte mesačne sumu od 10 do 1000 EUR a na úspory nesiahnete. Ak hypotéku nezoberiete, zvýhodnenú sadzbu na sporení získate na obdobie jedného roka po uplynutí 5 rokov sporenia za podmienky pravidelného sporenia minimálnej sumy a nevyberania úspor.

Zvýhodnený úrok na hypotéke získate na prvé obdobie fixácie, a to na úrovni najnižšej úrokovej sadzby Hypotéky bez prekážok v danom čase, maximálne na objem 10-násobku nasporenej sumy a zároveň max. 90% hodnoty nehnuteľnosti.

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2

Správy

ako naucit tinedzera sporit 3 tipy, ako naučiť vášho tínedžera nerozhadzovať peniaze
Mladým chýba motivácia sporiť. Vlastné bývanie a zábezpeka rodiny sú plány ďalekej budúcnosti. Poradíme vám 3 praktické tipy, ako navediete svoje dieťa k správnym finančným návykom.

Najlepší účet zadarmo Porovnanie účtov zadarmo - 365.bank, mBank a Fio Banka
Kde získate platobnú kartu a výberu z bankomatu zadarmo? Porovnali sme 3 najpopulárnejšie účty zadarmo a vieme, ktorý je pre vás najvýhodnejší.

Bonusové karty Porovnanie bonusových kariet Slovnaft, OMV a Shell
Porovnali sme bonusové programy Slovnaft, OMV a Shell a zisťovali sme, ktorá čerpacia stanica vám za tankovanie ponúkne najviac výhod.

Ďalšie