Sporenie na bývanie

Sporenie je vhodné pre tých, ktorí plánujú v budúcnosti riešiť svoje bývanie. Získate s ním lepší úrok na sporení aj hypotéke v budúcnosti.

S programom Výhodný súčet - Lepšie úroky môžete na účte sporenia získať úrokovú sadzbu vyššiu o 0,10 % ročne pre sporenie od 10 do 49,99 EUR a 0,20% ročne pre sporenie od 50 EUR. Podmienkou je vedenie osobného účtu bez prečerpania na účte a pravidelné sporenie.

Ďalšie zvýšenie úrokovej sadzby na sporení o 0,30 % ročne získate na dobu 1 roka po uzatvorení zmluvy o Hypotéke bez prekážok, ak minimálne 2 roky sporíte mesačne sumu od 10 do 1000 EUR a na úspory nesiahnete. Ak hypotéku nezoberiete, zvýhodnenú sadzbu na sporení získate na obdobie jedného roka po uplynutí 5 rokov sporenia za podmienky pravidelného sporenia minimálnej sumy a nevyberania úspor.

Zvýhodnený úrok na hypotéke získate na prvé obdobie fixácie, a to na úrovni najnižšej úrokovej sadzby Hypotéky bez prekážok v danom čase, maximálne na objem 10-násobku nasporenej sumy a zároveň max. 90% hodnoty nehnuteľnosti.

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2

Správy

Bonusové karty Porovnanie bonusových kariet Slovnaft, OMV a Shell
Porovnali sme bonusové programy Slovnaft, OMV a Shell a zisťovali sme, ktorá čerpacia stanica vám za tankovanie ponúkne najviac výhod.

Stavebné sporenie Stavebné sporenie v roku 2019
Stavebné sporenie čakajú od 1. januára 2019 veľké zmeny. Oplatí sa ešte?

ČSOB Využite online služby a uzatvorte si jednoducho účet z pohodlia vášho domova
Vývoj technológií stále napreduje a s ním aj zjednodušenie služieb – vo všetkých oblastiach, aj finančných. To, čo nás v minulosti trvalo pol dňa a stovky krokov, dnes zvládneme z pohodlia domova. Jediné, čo potrebujeme je pripojenie na internet. Takto jednoducho si dokážete zriadiť aj účet v banke. Ako na to?

Ďalšie