Sporenie na bývanie

Sporenie je vhodné pre tých, ktorí plánujú v budúcnosti riešiť svoje bývanie. Získate s ním lepší úrok na sporení aj hypotéke v budúcnosti.

Ďalšie zvýšenie úrokovej sadzby na sporení o 0,30 % ročne získate na dobu 1 roka po uzatvorení zmluvy o Hypotéke bez prekážok, ak minimálne 2 roky sporíte mesačne sumu od 10 do 1000 EUR a na úspory nesiahnete. Ak hypotéku nezoberiete, zvýhodnenú sadzbu na sporení získate na obdobie jedného roka po uplynutí 5 rokov sporenia za podmienky pravidelného sporenia minimálnej sumy a nevyberania úspor.

Zvýhodnený úrok na hypotéke získate na prvé obdobie fixácie, a to na úrovni najnižšej úrokovej sadzby Hypotéky bez prekážok v danom čase, maximálne na objem 10-násobku nasporenej sumy a zároveň max. 90% hodnoty nehnuteľnosti.

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

+421 948 090 051

Bežný hovor do siete O2

Správy

Bezpečnostné schránky Bezpečnostné schránky už od 2 € mesačne
Potrebujete si bezpečne odložiť svoje cennosti alebo dokumenty? Porovnajte si poplatky za bezpečnostné schránky vo vybraných bankách.

Kryptomeny Záujem o investície do kryptomien dlhodobo rastie. Akým spôsobom je možné nielen Bitcoin kúpiť?
Kryptomena už niekoľko rokov nezaujíma iba technologických nadšencov či priekupníkov pohybujúcich sa v šedej ekonomike. V dnešnej dobe sa jedná o úplne legitímny finančný nástroj, ktorý preniká k širokej verejnosti a stáva sa veľmi obľúbenou investíciou.

vub banka Taliansko má po prvýkrát najlepšiu banku v západnej Európe
Intesa Sanpaolo bola ocenená ako Banka roka v západnej Európe a Banka roka v Taliansku od prestížneho magazínu The Banker.

Ďalšie